Sertifika

Sertifikalar

Stilistlik Eğitimi

%85 ders devamlılığını sağlayan; Milli Eğitim Bakanlığınca Kurumumuzda yapılan Test ve Uygulama Sınavlarında Başarılı olan Tasarımcı Adaylarına MEB Stilistlik Kursu – Katılım Belgesi verilir. Öğrenci, Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından verilen bu belge ile Stilistlik Mesleğini yapabilir. Bu mesleği yapabilmek için belge ile birlikte önem taşıyan tasarımcının portfolyosudur. Tasarımcı adayı, eğitim süreci içinde portfolyosunu Moda Tasarımcısı Eğitmenler eşliğinde profesyonel iş başvurularına göre hazırlar.

Modelistlik Eğitimi

%85 ders devamlılığını sağlayan; Milli Eğitim Bakanlığınca Kurumumuzda yapılan Test ve Uygulama Sınavlarında Başarılı olan Tasarımcı Adaylarına MEB Modelistlik Kursu – Katılım Belgesi verilir. Öğrenci Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından verilen bu belge ile Modelistlik Mesleğini yapabilir.

Moda Çizim Teknikleri

%85 ders devamlılığını sağlayan; Milli Eğitim Bakanlığınca Kurumumuzda yapılan Test ve Uygulama Sınavlarında Başarılı olan Tasarımcı Adaylarına MEB Moda Çizim Teknikleri Kursu – Katılım Belgesi verilir. Öğrenci Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından verilen bu belge ile Stilistlik Mesleğini yapabilir. Bu mesleği yapabilmek için belge ile birlikte önem taşıyan tasarımcının portfolyosudur. Tasarımcı adayı, eğitimi süreci içinde portfolyosunu Moda Tasarımcısı Eğitmenler eşliğinde profesyonel iş başvurularına göre hazırlar.