Online Eğitim

Moda Portfolyosu Hazırlık / Uzaktan Canlı – Hibrit Eğitim

Moda Portfolyosu hazırlamak ve geleceğin Moda tasarımcıları arasında yer almak için hemen şimdi eğitime başlayın.

Hibrit eğitimde canlı eğitimlerimiz Zoom üzerinden Moda tasarımcısı eğitmenle bireysel olarak yapılır. Video eğitimler ise Videmy.com üzerinden uygulamalıdır.

Eğitim takvimi Haftada 2 gün 2 şer saat olarak planlanan eğitim 3 ayda tamamlanır. Eğitimin 48 saati canlı görüşme + 150 saati ise video eğitimdir. Canlı eğitimi istediğiniz gün ve saatlerde eğitimi planlayabiliriz.

Moda eğitimlerimizi temelden ileri seviyeye sıralanmış videolar olarak izleyip adım adım uygulayın. Çalışmalarınızı eğitim sistemine ilgili bölüme yükleyip moda tasarım eğitmenlerimizden yorum alarak bir sonraki eğitime geçerek ilerleyin. Eğitim sonunda moda çizimlerini profesyonel seviyeye taşıyarak başarılı bir moda portfolyosu hazırlayarak eğitim programını tamamlayın.

Eğitim içeriği; kara kalem düz çizgiden başlayan temel çizim, anatomi, kumaş çizimi ve bilgisi, teknik çizim, kuru boya ve marker tekniği ile ileri seviye renklendirme ve moda koleksiyonu hazırlamaya yönelik brief alma, moodboard, kumaş seçimi, fikir bulma, eskiz, tasarım ve koleksiyon sunumu ve Adobe Photoshop ve Illustrator programlarında dijital tasarım süreçlerini içerir.  @videmycom ile izleyerek çizip tasarlamaya ve moda portfolyosu hazırlamaya hemen başlayın.

Moda tasarım eğitimlerimizde video eğitimlerine istediğin gün ve saatte eğitime katılabilirsin.  

Eğitim Sonunda Moda portolyonuzu hazırlayın. 

*Kayıtlarımız süreklidir.

Moda portfolyosu eğitimine katıldığınızda başlangıç kiti hediyemizi adresinize göndeririz. 

Başlangıç Kiti;

  • Fashionably Moda Portfolyo Defteri
  • 24lü Faber Castel Kuruboya Seti
  • 30 Adet promarker kalem seti
  • Boş Eskiz Defteri
  • HB ve 2B Resim Kalemi
  • Hamur Silgi ve Kalemtraş

Uzaktan  Bilgisayarlı Stilistlik  / Video Eğitim

Moda eğitimlerimizi temelden ileri seviyeye sıralanmış videolar olarak izleyip adım adım uygulayın. Çalışmalarınızı eğitim sistemine ilgili bölüme yükleyip moda tasarım eğitmenlerimizden yorum alarak bir sonraki eğitime geçerek ilerleyin. Eğitime 1 ay, sınırsız veya süresiz gibi farklı sürelerde katılabilirsin. Eğitim sonunda moda çizimlerini profesyonel seviyeye taşıyarak bilgisayarlı stilistlik alanında yeteneklerini geliştirirsin.Moda. tasarım çizimlerinizi dijital ortama taşıyarak, teknik moda çizimi, desen üretimi vb. daha pek çok konuda yeteneklerinizi geliştirin.

Bu kurs kimler için uygun:
Elde moda çizimleri yapabilen ve dijital moda çizimleri konusunda yeteneklerini geliştirmek isteyenler katılabilir.
Bu eğitim ile Adobe Illustrator ile Elbise, Bluz, Gömlek, Etek teknik çizimi yapabilir, Tasarımları tamamladıktan sonra sunum paftası oluşturulur.Adobe Photoshop programında grafik tablet veya iPad ile moda tasarımında dijital illüstrasyon çalışmaları yaparak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Malzemeler
Bilgisayar (en fazla 2 yıllık)
Adobe Illustrator ve Photoshop CC  programları
Wacom grafik tablet veya iPad (isteğe bağlı)

Eğitimi Satın Al

Moda Tasarım Stilistlik / Video Eğitim

Moda Tasarım / Stilistlik  Eğitimi video eğitimleriyle  hemen şimdi çizmeye başlayın.

Moda eğitimlerimizi temelden ileri seviyeye sıralanmış videolar olarak izleyip adım adım uygulayın. Çalışmalarınızı eğitim sistemine ilgili bölüme yükleyip moda tasarım eğitmenlerimizden yorum alarak bir sonraki eğitime geçerek ilerleyin. Eğitime 1 ay, sınırsız veya süresiz gibi farklı sürelerde katılabilirsin. Eğitim sonunda moda çizimlerini profesyonel seviyeye taşıyarak bilgisayarlı stilistlik alanında yeteneklerini geliştirirsin. Moda. tasarım çizimlerinizi dijital ortama taşıyarak, teknik moda çizimi, desen üretimi vb. daha pek çok konuda yeteneklerinizi geliştirin.

150 saatlik video eğitim olarak Moda Tasarımcısı eğitmenlerle moda teknik çizim, kumaş bilgisi, renk bilgisi, hikaye panosu hazırlama, trendler, moda tasarım fikri nasıl bulunur? Marker kalemle boyama teknikleri ile birlikte uygulamalı moda koleksiyon tasarımını içerir. 

*Kayıtlarımız süreklidir.

Moda portfolyosu eğitimine sınırsız olarak katıldığınızda

  • Fashionably Moda Portfolyo Defteri hediyemizdir.
Eğitimi Satın Al